23.01.2013, 23:07
Draft Order:
Round 1:
1. Lichtenberg Cowboys (from Senefelder Spatzen)
Le'Veon Bell, RB, PIT
2. Red Mambas Hannover
Cordarrelle Patterson, WR, MIN
3. Senefelder Spatzen (from Lichtenberg Cowboys)
Eddie Lacy, RB, GB
4. Stockerau Bulldogs (from Steglitz Hawks)
Tavon Austin, WR, STL
5. Marburg Crusaders
Giovani Bernard, RB, CIN
6. Steglitz Hawks (from Stockerau Bulldogs)
Marcus Lattimore, RB, SF
7. Berlin Basher
Montee Ball, RB, DEN
8. Berlin Saber Rider
Geno Smith, QB, NYJ
9. Berlin TDnators
Stepfan Taylor, RB, ARI
10. Marburg Gamblers
DeAndre Hopkins, WR, HOU
11. Senefelder Spatzen (from Wiener Schnitzels via Lichtenberg Cowboys)
Zac Stacy, RB, STL
12. Gehrden Warriors
Aaron Dobson, WR, NE
Round 2:
1. Gehrden Warriors
Robert Woods, WR, BUF
2. Berlin TDnators (from Wiener Schnitzels)
Keenan Allen, WR, SD
3. Marburg Gamblers
Tyler Eifert, TE, CIN
4. Wiener Schnitzels (from Berlin TDnators)
Knile Davis, RB, KC
5. Berlin Saber Rider
Justin Hunter, WR, TEN
6. Berlin Basher
Marquess Wilson, WR, CHI
7. Stockerau Bulldogs
Johnathan Franklin, RB, GB
8. Marburg Crusaders
Markus Wheaton, WR, PIT
9. Steglitz Hawks
Christine Michael, RB, SEA
10. Wiener Schnitzels (from Lichtenberg Cowboys)
Terrance Williams, WR, DAL
11. Red Mambas Hannover
EJ Manuel, QB, BUF
12. Lichtenberg Cowboys (from Senefelder Spatzen)
Stedman Bailey, WR, STL
Round 1:
1. Lichtenberg Cowboys (from Senefelder Spatzen)
Le'Veon Bell, RB, PIT
2. Red Mambas Hannover
Cordarrelle Patterson, WR, MIN
3. Senefelder Spatzen (from Lichtenberg Cowboys)
Eddie Lacy, RB, GB
4. Stockerau Bulldogs (from Steglitz Hawks)
Tavon Austin, WR, STL
5. Marburg Crusaders
Giovani Bernard, RB, CIN
6. Steglitz Hawks (from Stockerau Bulldogs)
Marcus Lattimore, RB, SF
7. Berlin Basher
Montee Ball, RB, DEN
8. Berlin Saber Rider
Geno Smith, QB, NYJ
9. Berlin TDnators
Stepfan Taylor, RB, ARI
10. Marburg Gamblers
DeAndre Hopkins, WR, HOU
11. Senefelder Spatzen (from Wiener Schnitzels via Lichtenberg Cowboys)
Zac Stacy, RB, STL
12. Gehrden Warriors
Aaron Dobson, WR, NE
Round 2:
1. Gehrden Warriors
Robert Woods, WR, BUF
2. Berlin TDnators (from Wiener Schnitzels)
Keenan Allen, WR, SD
3. Marburg Gamblers
Tyler Eifert, TE, CIN
4. Wiener Schnitzels (from Berlin TDnators)
Knile Davis, RB, KC
5. Berlin Saber Rider
Justin Hunter, WR, TEN
6. Berlin Basher
Marquess Wilson, WR, CHI
7. Stockerau Bulldogs
Johnathan Franklin, RB, GB
8. Marburg Crusaders
Markus Wheaton, WR, PIT
9. Steglitz Hawks
Christine Michael, RB, SEA
10. Wiener Schnitzels (from Lichtenberg Cowboys)
Terrance Williams, WR, DAL
11. Red Mambas Hannover
EJ Manuel, QB, BUF
12. Lichtenberg Cowboys (from Senefelder Spatzen)
Stedman Bailey, WR, STL